תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

כללי: עמוד זה מפרט את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות אשר תקפים על אתר זה. תנאים אלו חלים מעצם הגלישה באתר על כל גולש, ועצם הגלישה בו מהווה הסכמה לקבלתם. שימו לב, התנאים האלו יכולים להשתנות ללא התרעה מוקדמת ולהכנס לתוקף מרגע פירסומם. 

זכויות: אתר זה מורכב מסוגי תוכן רבים: תמונות, סרטונים, טקסט, עיצובים, קטעי שמע, עיצובים, קוד, ועוד. תוכן זה הינו בבעלות בעלי האתר ומוגן בזכויות יוצרים. אין להעתיק, לשכפל, לערוך, לשנות, להפיץ, למכור או לעשות כל שימוש באתר או חלקים ממנו. השימוש היחיד אשר מותר לתוכן שבאתר הוא צריכתו במהלך הגלישה. 

שיבושים בפעילות האתר: בעלי האתר אינם אחראים לנזק שעשוי להגרם עקב שיבושים בפעילות האתר או חלקים ממנו (עקב עבודות שדרוג, תקלות טכניות, כוח עליון, ועוד). 

חסימות: בעלי האתר או מי מטעמם שומרים את הזכות לחסום גולשים אשר עולה חשש כי פעילותם עשויה להסב נזק לאתר, לחלקים ממנו, או לפעילותו התקינה של העסק אותו הוא מייצג. חסימות אלו יתבצעו באמצעים דיגיטליים ו/או משפטיים. 

אמצעי ניטור דיגיטליים: באתר זה עשויים להיות משולבים אמצעים דיגיטליים שנועדו לטייב את פעילותו או לסייע בפעילויות השיווק בהן האתר נוטל חלק. אמצעים אלו עשויים להיות עוגיות, פיקסלים, ועוד. אמצעים אלו מיוצרים ומפותחים על ידי צד ג' שאינו מקושר לבעלי האתר. הם אוספים מידע אנונימי שלא יועבר לאף צד ג' שאיננו קשור לפעילות האתר או העסק אותו הוא מייצג. 

יצירת קשר: האתר כולל טפסי יצירת קשר, טלפון, קישורים לווטסאפ, ועוד אמצעים ליצירת קשר ישיר. פרטי הפונים ישמרו על ידי בעלי האתר וישמשו אך ורק ליצירת קשר עם הפונים בהתאם לחוק. 

תחום שיפוט: מחלוקות בין גולשים לבעלי האתר יפתרו בהתאם לדין הישראלי ובסמכות בתי המשפט בישראל.